Skalbyklos logotipas

+37064744669

Darbo rūbai

UAB “Skalbimo paslaugos” teikia profesionalų darbo rūbų skalbimą, avalynės valymą bei priežiūrą įvairaus dydžio įmonėms. Mes suprantame, jog netgi smulkūs nesklandumai, kaip nešvarių drabužių pristatymas į skalbyklą, gali sutrukdyti svarbius darbus. Mums rūpi jūsų brangus laikas, todėl ne tik išskalbsime darbo drabužius, bet ir juos paimsime iš užsakymo vietos bei grąžinę paskirstysime juos į spinteles. Mūsų darbuotojai visuomet palaiko aukštą kokybės kontrolę, tad viskas atliekama profesionaliai ir užtikrintai.

Mažas skalbyklos logotipasVardo etiketės, rūbų identifikavimas

Mažas skalbyklos logotipasSmulkus darbo rūbų tvarkymas

Mažas skalbyklos logotipasSkalbimų skaičiaus sekimas

Mažas skalbyklos logotipasKokybės kontrolė

Mažas skalbyklos logotipasLankstus darbo rūbų pristatymas

Mažas skalbyklos logotipasRūbų paskirstymas į spinteles

Patalynė,
rankšluosčiai

Mes aptarnaujame viešbučius, svečių namus, vaikų darželius bei fizinius asmenis visoje Vakarų Lietuvoje. Mūsų darbuotojai žino, jog kiekvienas audinys yra skirtingas, tad be galo svarbu parinkti tinkamą skalbimo, džiovinimo ir lyginimo formulę. UAB “Skalbimo paslaugos” rūpinasi, kad jūsų skalbiniai ne tik spindėtų švara, bet ir ilgai išliktų lyg nauji. Tam skiriame daug laiko patalynės bei rankšluosčių kokybės kontrolei, skalbimo specifikai ir klientų poreikiams.

Mažas skalbyklos logotipasKokybės kontrolė

Mažas skalbyklos logotipasLankstus pristatymas, pagal kliento poreikius

Staltiesės

Nepriekaištinga švara ir dėmesys detalėms - tai kiekvieno restorano ar viešbučio prioritetas. UAB “Skalbimo paslaugos” rūpinasi, kad jūsų svečiai liktų patenkinti, todėl mes teikiame išskirtinį dėmesį skalbimo ir lyginimo kokybei, atsižvelgiame į skirtingus audinių tipus ir rūpinamės, kad užsakymas būtų atliktas greitai ir kokybiškai. Jūsų staltieses, servetėlės ir stalų sijonai spindės baltumu ir atrodys lyg nauji. Mes audinius skalbiame remdamiesi aukščiausiais higienos reikalavimais ir kreipiame išskirtinį dėmesį klientų poreikiams.

Mažas skalbyklos logotipasStalų sijonų skalbimas

Mažas skalbyklos logotipasSkalbiama vadovaujantis aukščiausiais higienos standartais

Mažas skalbyklos logotipasIšskirtinis dėmesys klientui ir jo verslui

Mažas skalbyklos logotipasLankstus pristatymas

Nestandartiniai
skalbimai

Kai kurie užsakymai netelpa į daugelio skalbyklų sąrašus, bet mes suprantame kaip svarbu palaikyti švarą. Mes galime pasiūlyti: medžiaginių ortakių, alpinizmo virvių, tekstilės žaislų ir kitų nestandartinių audinių skalbimą įmonėms bei fiziniams asmenims. UAB “Skalbimo paslaugos” užtikrina nepriekaištingą paslaugų kokybę, išskirtinį dėmesį klientų poreikiams ir laiku pristatomą užsakymą. Mes paimsime jūsų audinius, išskalbsime, išdžiovinsime bei pristatysime juos tiesiai į namus ar biurą.

Mažas skalbyklos logotipasMedžiaginių ortakių skalbimas

Mažas skalbyklos logotipasAlpinizmo virvių skalbimas

Mažas skalbyklos logotipasTekstilės žaislų skalbimas

Mažas skalbyklos logotipasKita...

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimo politika. Skaityti plačiau.